Blog

آشنایی با اهمیت راه حل WEB Filter  فورتی نت

با استفاده از Fortiguard Web Filter  می توان دسترسی  سازمان خود، به وب سایت های مخرب  ونامناسب را مسدود کرده و از آن محافظت نمود. وب فیلتر به عنوان اولین خط دفاعی در برابر حملات تحت وب شناخته می شود.

همانطور که می دانید وب سایت هایی که هک شده اند یا اصطلاحا مخرب شناخته می شوند نقطه ی شروعی برای حملات و همچنین بارگذاری بدافزارها با محتوای پرخطر هستند.

FortiGuard Web Filtering تنها سرویس فیلترینگ وبی ست که دارای مجوز VBWeb   برای افزایش امنیت توسط Virus Bulletin می باشد. این سرویس ۹۷٫۷٪ از بارگیری مستقیم بدافزارها را مسدود کرده و ۸۳٫۵٪ از بدافزارهایی را که از طریق همه روشهای آزمایش شده در تست امنیتی VBWeb Virus Bulletin 2015 متوقف شده اند را مسدود نموده است.

طبق بولتن ویروس ،  Fortinet تنها فروشنده ای ست که در تست های VBWeb 2016 از راه حل های امنیتی اطمینان دارد تا نتایج را در یک آزمون عمومی به اشتراک بگذارد.

سرویس وب فیلتر از طریق فایروال  FortiGate در دسترس است.

همچنین سرویس فیلتر وب از طریق راه حل های فایروال ، FortiSandbox ، FortiClient و FortiCache در دسترس می باشد و به شما این امکان را می دهد که ترافیک وب سایت های مراجعه شده توسط کاربران خود را به راحتی مشاهده و کنترل کنید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.